Firma Progress jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki Loctite®, Teroson. Serdecznie zapraszamy do współpracy warsztaty mechaniczne oraz serwisy blacharsko-lakiernicze.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, bezpłatne szkolenia oraz szybką realizację zamówień.

Historia Marki Loctite®

Oficjalny publiczny debiut Loctite® odbył się 26 lipca 1956 roku.

W latach 60-tych dwudziestego wieku, pod marką Loctite® opracowane zostały cyjanoakrylany (znane także jako CA lub „Superglue”), jednoskładnikowe, utwardzające się w temperaturze pokojowej kleje przemysłowe. Później zaś opracowano silikony, epoksydy, akryle oraz udoskonalono technologię produkcji klejów anaerobowych oraz cyjanoakrylanów Loctite®.

Marka Loctite®, należąca do Henkela od 1997, jest znana dzięki doskonałej jakości klejom i uszczelniaczom. Od momentu opracowania unikalnej technologii anaerobowej ponad pięćdziesiąt lat temu, produkty Loctite® stały się niezastąpionymi elementami welu maszyn i produktów niezbędnych w codziennym życiu.

Produkty Loctite® dostarczają rozwiązań w całym spectrum technologii klejenia i procesów produkcyjnych. Są one stosowane w różnorodnych branżach, takich jak elektronika, przemysł motoryzacyjny, lotniczy, biomedyczny oraz w wielu gałęziach przemysłu produkcyjnego.

Historia marki teroson

W roku 2001 firma Henkel właczyła do swojej grupy marke Teroson

Produkty Teroson do zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym to gama najnowocześniejszych klejów, uszczelniaczy oraz powłok powierzchniowych stosowanych na całym swiecie.

Produkty Teroson w pełni spełniają wymagania jakościowe producentów samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów, wagonów pociągowych oraz przemysłu.

Od 2011 marka Teroson jest oficjalnym partnerem Rajdu Dakar.

Linki

F.H. PROGRESS

30-663 Kraków, ul. Wielicka 228
biuro@chemialoctite.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00

Osoba kontaktowa

Łukasz Prochalski
tel. (012) 653-28-95
kom. 607 527 167
© F.H. Progress. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zrobione przez parabolalab.com